תקנון

1. כניסה לאתר זה , ושימוש בתכנים שלו כגון : העלאת קבצים, העלאת תמונות , העלאת צ פייה ישירה , והורדה של אותם תכנים, מהווה אישור והסכמה לתקנון זה.

 

2. ברגע תחילת השימוש בשירות האתר, אתה מוותר על כל טענה, תביעה או דרישה כלפי בעלי  האתר בגין תכו נות השימוש, המגבלות או התגובות שיעורר פרסום התוכן באתר. 3 . נהלים העלאה/הורדת קבצים לאתר :

3.1. באתר חל איסור מוחלט , לבצע העלאה או להשתמש בקבצים אשר מוגנים בזכויות יוצרים. במידה ואותו משתמש יעבור על חוק זה , צוות האתר יאפשרו לכל מי שיחפוץ לקבל מידע אשר ברשותנו על מבצע העלאה או המשתמש , בהתאם לחוקי שלטונות החוק של מדינת ישראל.
 

3.2. כ ל נזק שנגרם עקיף או ישיר למשתמשים באתר זה , הוא הינו על אחריות המשתמש בלבד!  

3.3. כל נזק שנגרם לאותו משתמש , עקב העלאה או הורדה מסוימת אשר נמצאת באתר , היא על אחריותכם בלבד! המלצה למשתמשים , לבצע בדיקה לאחר כל הורדה , דרך האנטי וירוס שברשותכם או תוכנה אחרת שמגנה לכם על המחשב . על מנת , שלא ימצא קובץ זדוני או האחר שיפגע במחשבך ופרטיותכם . במידה ומצאתם תוכן שעלול לפגוע בכם או במשתמשי האתר , אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי. על מנת , שצוות האתר יבדוק את אותו תוכן.  

3.4. חל איסור מוחלט , למשתמשים בשירותי האתר לעלות וירוסים , קבצים זדונים שיכולים לפגוע במשתמשים אחרים , קבצים אשר מוגנים בזכויות יוצרים , תוכנות לא חוקיות  וכל תוכן/קובץ שעלול לסכן או לפגוע בצד ג' .  

3 .5. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לחשוף ולשמור את כל פרטי הנרשם מהעלאה , על מנת שבמידה וימצא חריגה מהעלאה או חריגה מתקנון זה ע"פ חוקי מדינת ישראל, צוות האתר יהיה רשאי לחשוף את אותם פרטים שיש ברשותנו ולהציג אותם לרשויות הרלוונטיות .

3.6. צוות האתר רשאי לשמור נתונים על אותו משתמשי האתר כגון : כתובת אייפי , ספקית אינטרנט של אותו משתמש , מידע שנשמר עליו בשימוש המערכת , על מנת שיוכל לזהות אתכם . במידה וחרגתם מתקנון זה , צוות האתר רשאי לחשוף את כל הנתונים האלו לשלטונות החוק במדינת ישראל.
  

3.7.  צוות האתר ראשי למחוק כל קובץ / תוכן באתר , בכל זמן נתון שיראה לו לנכון. 

3.8. כאשר אתה משתמש בשירות האתר ומעלה תוכן(קובץ/תמונה/וידאו) לאתר אתה פוטר את בעלי האתר מכל אחראיות בגין הפרה של זכויות יוצרים, סימן/סוד מסחרי, פטנט וכל טענה להפרה זו או אחרת  בהקשר לתוכן.

 

4. נהלים מהירות העלאה/הורדה :

 4.1. מהירות הורדת/העלאת  קבצים אינה מובטחת לפי רוחב פס של הלקוח.

4.2. צוות האתר ובעלי האתר אינו אחראים על טיב החיבור , כל בעיה הנוגעת למהירות ו/או איכות החיבור צריכה להיות מופנית לספקית הלקוח ( כגון : סינון פורטים או שרתי האתר אשר נמצאים בחו"ל). 5.  
 חיובים :  

   5.1. חיובי האתר מתבצעים באמצעות גבייה בסמס או טלפוני או פייפל, במידה  ויתווספו עוד שירותי גבייה , צוות האתר ידאג לעדכן בתקנון את השירותי הגבייה החדשים.

5.2. חיוב המשתמש בעבור השירות שרכש , יכול להתבצע תוך 30 יום ממועד התשלום של אותו משתמ ש.

  5.3. לאחר ביצוע חיוב הגבייה באמצעות גבייה בסמס או טלפוני או פייפל, הלקוח יקבל קוד גישה למערכת , שאיתו יוכל להוריד את התוכן המבוקש לפי זמן החבילה שרכש. קוד הגישה יכול לקחת לו לפחות כמה דק'  לעבוד , עד שהוא מקבל עדכון במערכת ונהפך להיות פעיל(זמין לפעילות במערכת האתר). לכן הלקוח מתחייב לחכות כמה דק' לפני שהוא שולח פנייה לצוות האתר בשביל לבדוק את הקוד שקיבל.

5.4. חסימת קוד גישה לפני מועד שפג תוקפו , מתבצעת לפי מס' בקשות ולא לפי תעבורה ניצולית . ברגע של רכישת מנוי משירותי WeUp , אתה מעניק לצוות האתר ולחברה המפעילה אותו את הזכות המלאה לחסימת קוד המנוי שלך במידה ושומש להפצה או שימוש מוגזם מעל מגבלת הבקשות של אותו מנוי . 

 5.5. במידה ונשלח הודעת חיוב , ולא התקבלה תשובה. הסיבות האפשריות לבעיה הם : שהמילת חיוב נרשמה באופן שגוי או שמבצע החיוב חסום בחיוב גבייה . לכן מומלץ לפנות לצוות האתר שיעזור במציאת הבעיה , כדי שיכול לבדוק שבאמת הלקוח לא חוייב לחינם. 

5.6. בביצוע שימוש בשירותי האתר ,אתם מאפשרים לחברה להיות זכאית ע"פ שיקול דעתה להפסיק בכל זמן נתון חד צדדי וללא התראה מראש את השירותים שמאפשרת שכלולים בתקנון וגם כאלה שלא מוזכרים פה , מבלי שיינקטו נגדה סעדים ( הליכים משפטיים וכד' ) כלשהם.

     

6. נהלים משתמשים רשומים :

6.1. משתמשים רשומים יכולים להרוויח עמלות מהעלאות שלהם בעמודי הורדה .

6.2. משתמשים רשומים יכולים לדרוש את התשלום שהם צברו , באמצעות כפתור התשלום שבפרופיל המשתמש שלהם. לאחר ביצוע תהליך זה, צוות האתר יצור איתכם קשר בפרטים שצוינו בעמוד ההרשמה לשרות.

 6.3. צוות האתר רשאי לשלם למשתמשים רשומים רק לאחר שהוא קיבל את התשלום מהחברה אשר מספקת לו את השירות : חיוב טלפוני, חיוב סמס. תהליך זה יכול לקחת 3-4 חודשים פחות או יותר, ולכן צוות האתר משאיר לעצ מו את האפשרות לבחור את מועד התשלום למשתמשים הרשומים לשירות .

6.4. משתמשים שמגיעים לסכומים מעל אלף ש"ח יצטרכו אישור של צוות האתר לאיך שהכסף יתקבל מבחינת תשלום או זמנים ישלח הודעה למשתמש במייל החל מרגע אישור בקשתו .

6.5. צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות לחסום ללא התראה מראש משתמשים רשומים, כל משתמש אשר יעבור על אחד החוקים בתקנון זה , עלול לפגוע בחסימת המשתמש שלו וביטול התשלום אשר צבר .

6.6. צוות האתר מזהיר גם מפני ביצוע פריצות למערכת או זיופים שונים אשר עלולים לפגוע בתמורה האמיתית אשר מגיעה למשתמש , כל הרשמה חדשה להורדה באתר נרשמ ת גם אצל הספקית שירותי החיוב באתר .
 

6.7. חל איסור מוחלט למשתמש לפתוח עוד חשבונות נוספים , משתמש שיעבור על סעיף זה המשתמש שלו יחסם וכל הרווחים שצבר יבוטלו .

6.8. צוות האתר משאיר לעצמו את הזכות והחופש לשנות , את התמורה עבור המשתמשים רשומים . דבר זה יאפשר לצוות האתר לעלות או להוריד את העמלה על כל  הרשמה חדשה (שירות גבייה טלפוני/סמס/פייפל), שצבר המשתמש רשום מהעלאה שלו! 

      

7. מדיניות דיווח על קבצים פוגעים :

7.1. WeUp , דוגל על שמירת חוקי מדינת ישראל (פועל בהתאם לחוקי מדינת ישראל). הנו ב-WeUp לא רואים בעיין יפה העלאה/הורדה של תכנים שיכולים לפגוע בצד ג', כגון : תכנים - לא חוקים , פורנוגרפים , בעלי זכויות יוצרים , המוציאים לשון הרע/הסתה וחודרים לפרטיות.  


7.2. במקרה שנתקלתם בתוכן אשר  פוגע בזכויותך ו/או תנאי  השימוש באתר , אתם יכולים ליצור איתנו קש ר(לחץ כאן) או (weup007@gmail.com ולשלוח לנו מידע על התוכן המבוקש או  בעמוד הצגת הקובץ/וידאו תמצאו קישור בשם "דווח על סרטון/קובץ זה" , תיכנסו אליו ותמלאו את הדיווח על אותו קובץ, ושלחו לנו. 

7.3. צוות האתר , יבדוק את פנייתך בהקדם האפשרי ויצור איתך קשר דרך המייל או הטלפון. תהליך הבדיקה יכול לקחת 3 - 10 יום , על מנת שנוכל לבדוק את פנייתך בצור ה מעמיקה.8.  אתה מאשר ומסכים לפצות ולשפות את בעלי האתר WeUp בגין כל נזק, תשלום, אבדן רווח, הפסד או הוצאה שייגרמו להם, כולל שכר טרחת עו"ד והוצאות משפט, עקב הפרת תנאי שימוש אלה.9. תקנון זה , מדבר ותקף על שני המינים כאחד .

 
      


dog